Free Techno Music Radio

Free Techno Music Radio 1.2

Ciesz się najlepszą muzyką na żywo techno na smartfonie.

Ciesz się najlepszą muzyką na żywo techno na smartfonie.

Ciesz się najlepszą muzyką na żywo techno na smartfonie. Wybraliśmy najlepsze stacje radiowe o wysokiej jakości w nowej bezpłatnej aplikacji muzyki techno. Wszystkie stacje radiowe są transmisji na żywo i można słuchać ich w dowolnym momencie. Jedyne czego potrzebujesz to stabilne połączenie z internetem. Pobierz aplikację radia Techno za darmo, a otrzymasz fantastyczny nowy pudła z muzyką popularną i najczęściej ocenianych internetowych stacji radiowych nadających elektronicznej muzyki tanecznej górną. Muzyka techno jest gatunek muzyczny wiąże się z transu, tańca, muzyki elektronicznej i innych stylów muzycznych. Najważniejsze, że dominuje w elektronicznej muzyki tanecznej są elektroniczne instrumenty muzyczne, takie jak gitara elektryczna, organy Hammonda i telharmonium. Najlepsze dźwięki techno może być dokonane przez syntezator, instrumenty klawiszowe, perkusja, a nawet komputer. Posłuchaj największych DJ-ów na najlepsze radia internetowe.

Dla tych, którzy lubią szybsze rytmy i bity obciążenia, dla tych, którzy uwielbiają dj klubów, parkiet taneczny i dyskotek: funk, electro, jazz, disco, dj rytmu. Wszystko to i wiele więcej znajdziesz w tej darmowej aplikacji radiowej na żywo elektrycznych, które bez żadnych kosztów można w ogóle. Pobierz aplikację Radio online, zainstalować go i swoje ulubione gatunki muzyczne będzie zawsze z wami. Włącz światła disco, i cieszyć się dj uderzeń muzyki elektronicznej i remix. Najnowsze radia elektroniczne w jednym miejscu, za darmo. Tuner radiowy FM jest najlepszym sposobem, aby słuchać radia internetowego na urządzeniu z systemem Android i tabletek. Najlepsza muzyka, transmisji na żywo, ulubione częstotliwości radiowe i wiele innych wspaniałych rzeczy ... Techno aplikacja radiowa muzyka jest najlepszym sposobem, aby posłuchać najnowszych przebojów muzycznych, najlepszych, wiadomości, rozmów, pokazuje, jak również wiadomości sportowe i informacje o pogodzie.

Ciesz transmisji na żywo gdziekolwiek pójdziesz. Relaks z fantastycznej muzyki instrumentalnej, house, trance, najnowszych hitów radiowych DJ-ów i słuchać na żywo w telefonie komórkowym, gdy kiedykolwiek kochał. Ta świetna aplikacja muzyka radio jest wielki zbiór starannie zbierane i najbardziej popularnych stacji radiowych z internetu. Jeśli szukasz różnych elektro najlepszych hitów muzycznych, po prostu chwyć ten najgorętszy aplikację Radio online z live streaming. W aplikacji Muzyka Elektroniczna bezpłatny możesz słuchać ulubionych artystów i mikserów. Tylko jedna klawiatura kliknij najgorętszych aplikacji, aby znaleźć najnowsze bezpłatne pudła z najlepszych stacji radiowych nadawczych techno electro. Usiądź wygodnie i ciesz technologii elektronicznej muzyki tanecznej. Dzięki strumieni na żywo, muzyka techno online jest kliknięcie od Ciebie. Pobierz za darmo aplikację radia FM to internet, a twoja ulubiona stacja radiowa z najfajniejszych muzyki tanecznej będzie zawsze z wami. Greatest Hits, najpopularniejszych artystów dj, fantastyczna muzyka drum & bass, dubstep, muzyka alternatywna i wiele fantastycznych dźwięków w tej aplikacji na żywo. Istnieje wiele stacji radiowych grających tylko największe przeboje najpopularniejszych artystów, didżejów i zespoły z całego świata. Niektóre z nich są: Point Blank FM, DOUBLE XX, T4E.Live MAIN, set-mixv6, FnoobTechnoRadio, Maxxizik na powietrzu, Głębokie Techno fm.

Wymagania:

* App wymaga połączenia z internetem

* App zależy od strumienia radiowy, więc należy pamiętać, że niektóre stacje mogą być chwilowo niedostępne.

Główne cechy:

* Słuchawki nie są konieczne, * Bądź listy ulubionych stacji szybkiego dostępu * Ustaw zegar, który wyłącza stacji radiowych w określonym czasie aplikacji * Udostępnij przez sieci społeczne * Przycisk Więcej aplikacji do zbadania innych stacji radiowych

* Regularnie aktualizuje listę stacji radiowych

— Muzyka i radio —

Free Techno Music Radio

Download

Free Techno Music Radio 1.2